צילומי גיל שנה

0
903
קרדיט : ישראל יניב

 

בשנה הראשונה הרך הנולד עובר קפיצת גדילה משמעותית והרצון לתעד כל תמונה ותמונה היא לא משימה פשוטה. גיל שנה הוא סיבה מצוינת לבצע צילומי גיל שנה בהפקה מיוחדת שתישאר לכם לזיכרון לשנים הבאות. צילומי גיל שנה הפכו לטרנד ממשי,לצד צילומי הריון ויש המשקיעים בתפאורה, בעוגה מיוחדת, בביגוד, והכל על מנת להפוך את הצילומים הללו לבלתי נשכחים. 

צילומי ניו בורן
קרדיט : ישראל יניב

צילומי גיל שנה מקצועיים

על מנת להנציח את האירוע בצורה הטובה ביותר, במקצועיות וברגישות, יש לבחור בצלם המכיר את התחום היטב. כזה הוא ישראל יניב הצלם המקצוען שידאג לעשות לכם את צילומי גיל שנה או צילומי ניו בורן עם כל הרגעים הקטנים, שמחים, מתוקים, קסומים, האלה הצילומים במיוחדים כוללים:

  • סט צילומי משפחה.
  • סט צילומי סמאש קייק הכוללים עוגה מעוצבת לכל תפאורה.
  •  אקססוריז
  •  ביגוד תואם.
  • סט צילומי אמבטיה.

הצילומים נערכים ברמת צילום גבוהה מדויקת ומיומנות, שמלווים בשרות אישי ונעים לכל אורך הצילומים.

למה צילומי גיל שנה?

ישנם זמנים ורגעים בחיים שאנחנו רוצים לנצור, ולא רק בזיכרון שבלב, אלא לשוב להסתכל ולהביט בתמונות  באותם רגעים שכמעט ונשכחו. להביט בהם שוב ושוב ולתמיד.

 אחד מרגעים מרגשים אלו, אלו הזיכרונות של איך פעם היו בני השנה. הכל קורה בפעם הראשונה אצל בני השנה הקטנים, ולכן זה בדיוק הרגע המתאים לצלם ולתעד צילומי גיל שנה, לפני שהם יתבגרו ולתמיד. הצילומים נעשים באווירה מיוחדת, בתוך כך שהילד מתרגל לסביבת הצילומים הצבעונית, עם צלם מומחה ומקצועי שיודע לתפוס את כל הרגעים הכי מיוחדים של יום הצילומים. באם תבחרו תוכלו גם אתם להשתתף בתמונות אלו, וכן לשתף את האחים הקטנים או הגדולים וכך לזכות גם בתמונות משפחתיות. סטודיו ישראל יניב, מעניק לכם מגוון רחב של אופציות צילום לגיל שנה, כשישראל מניסיונו העשיר יודע להוציא מהקטנטנים את המיטב.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here