תיקון וחידוש אמבטיות – כל האפשרויות פתוחות

0
1757
תיקון וחידוש אמבטיות – כל האפשרויות פתוחות

באופן בלתי נמנע, כל אמבטיה ולו אף האיכותית ביותר, תצטרך בסופו של דבר לעבור פעולות שונות על מנת לחדש את המראה והתפקוד שלה. חלק מהליקויים יכולים להיפתר באמצעות תיקון ואחרים אינם ברי טיפול ומחייבים את החלפת האמבטיה כולה. על מנת שתגיעו מוכנים לפגישה עם המומחים לשם קבלת הייעוץ, הכנו עבורכם סקירה של כל האפשרויות העומדות בפניכם. 

תיקון וחידוש אמבטיות – כל האפשרויות פתוחות

מציפוי ועד הלבשה – כל השיטות לחידוש האמבטיה שלכם

בימינו ניתן לחדש את האמבטיה בקלות באמצעות מגוון שיטות וממש אין הכרח להחליף את האמבטיה לגמרי בכל תרחיש. להלן השיטות המרכזיות שיוצעו לכם בחברות המובילות:

  • חיפוי וציפוי אמבטיות – תיקון אמבטיה נפוץ הוא ללטש מספר שכבות מהחומר החיצוני ולהחליפו בשכבה חדשה של אקריל או חומר פוליאוריטני. פתרון זה קרוי חיפוי או ציפוי אמבטיות.
  • צביעת אמבטיה – התהליך עצמו מאוד דומה לציפוי וחיפוי אמבטיות רק שכאשר משתמשים במונח זה, מתכוונים ליישום שכבה דקה יחסית של חומר צבע, מה ששמור לטיפול במקרים של סדקים קטנטנים או הכתמה שאינה יורדת באמצעות חומרי ניקוי. 
  • הלבשת אמבטיה במקום לעקור את האמבטיה ממקומה, ניתן להלביש עליה גוף אקרילי חדש לחלוטין, לבצע איטום ולהשתמש באמבטיה כחדשה. 
  • תיקון שבר באמבטיה –  כאשר נוצר שבר באמבטיה יש לטפל בו בהקדם, כאשר ניתן לפסל את החלק החסר ע"י חומרים שמתאימים לאמבטיה (ישנם חומרים שמתאימים לאמבטיות פח-אמייל ואחרים לאמבטיות אקריליות). חשוב מאוד להשתמש בדבקים איכותיים וליישם שכבת אקריל מעל התיקון, בכדי למנוע הכתמה, התפתחות עובשים או חדירת רטיבות עמוק לגוף האמבטיה. 

 

החלפת האמבטיה לגמרי

כאשר אין ברירה, עולה הצורך בהחלפת כל מבנה האמבטיה. העלות של פעולה זו גבוהה יותר מאשר חידושה, אך במידה וקיים פיצוץ בצנרת שמתחתיה או כאשר היא נרקבה לחלוטין, מדובר בהכרח המציאות. ישנם מספר סוגי אמבטיות שתוכלו לבחור מהם. ניתן להחליף לאמבטיה סטנדרטית, שמורכבת מפח מצופה באמייל או לאמבטיה אקרילית שאינה כוללת מתכות. ישנן אמבטיות שמעוגנות לרצפה ואילו אחרות, עומדות על 4 רגליים עם ניקוז נסתר מהעין. לא משנה באיזה סוג תבחרו, התקנת אמבטיה חדשה חייבת להתבצע בדייקנות תוך הקפדה על איטום מיטבי ובדיקת שיפועים על מנת למנוע מצב של תקלות עתידיות וצורך בפתיחת הריצוף מחדש.

 

"תותי אמבטיות"– מסתמכים על הטובים ביותר

שיפוץ אמבטיה למטרות חידוש או החלפה הוא עניין למקצוענים בלבד. כאלה בדיוק הם אנשי המקצוע של חברת "תותי אמבטיות", אשר מתמחים בכל סוגי האמבטיות הקיימות ובכל שיטות הביצוע. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר במספר 052-7734099 ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת ולהתחיל בביצוע המשימה.  

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here