קורס הכנה ללידה אלטרנטיבי

0
1317
קורס הכנה ללידה אלטרנטיבי

נשים בהריון מוצאות עצמן בלחץ וחרדה מתהליך ההריון ולידה. קורס הכנה ללידה בתחום הרפלקסולוגיה יכול להוות פתרון מתאים ויעיל.

רפלקסולוגיה הינה שיטת טיפול אלטרנטיבית המשתמשת בכפות רגלייםלאבחון רפואיולטיפול ביולדת.

בעזרת רפלקסולוגיה ניתן לאתר בעיות בריאות בגוף ובנפש, על ידי לחיצות, חימומים והנעות של אזורים מסוימים בכףהרגל.

קורס הכנה ללידה ברפלקסולוגיה מאפשר לעבור ביתר קלות את כל הסימפטומים של שלבי ההריון השונים, כגון חרדה, בחילות, מתח, כאבים, קשיחות הגוף ועייפות.

רפלקסולוגיית לידה יכולה להיות מועילה במהלך כל ההריון ובתהליך הלידה עצמו. רפלקסולוג יכול לגרות חלקים מסוימים של הרגליים אשר מסייעים לרוגע ונוחות לאורך כל התקופה.

השיטה מרגיעה את רמת האדרנלין, עוזרת לאזן את לחץ הדם, ומחזקת את מערכת ההורמונאלית בגוף.

כמו כן היא משחררת שרירים מסויימים בגוף המאפשרים לעבור את שלבי ההריון המתקדם והלידה עצמה ברמות כאב נמוכות יותר. במישור הרגשי, קורס הכנה ללידה רפלקסולוגי מחזק את השקט פנימי, ביטחון עצמי, משחרר פחדים מעכבים, ונוטעת תחושת ביטחון.

לאחר הלידה, רפלקסולוגיה יכולה להואיל בהתאוששות, הנקה ואיזון הגוף לאחר הלידה.

חשוב לציין כי קורס הכנה ללידה ברפלקסולוגיה הוא לא תרופה למחלות. חלק מהסיכונים הקשורים ברפלקסולוגיה יכולים לכלול כאב ואי נוחות תופעות אילו יכולות להתקיים בנשים עם בעיות בריאות מסוימות, כגון כשל כליות, לב או זיהומים. יש להתייעץ עם רופא לפני רישום לקורס הכנה ללידה זה.

מפגש רפלקסולוגיה בקורס הכנה ללידה יכול להיות בכל מקום, בין 20 דקות לשעה וחצי. רפלקסולוג יטפל ברגליים להפגת כל מתח או חוסר איזון בגוף. רפלקסולוגיה מבוצעת בטכניקות שונות במרווחים קבועים לאורך כל תהליך ההריון והלידה.

הטיפולים נועדו לשפר את הרגשתך, מצב רוחך, ולהעניק לך זמן שלווה לעצמך.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here