מתנה מותאמת ליולדת – כיצד עושים את זה נכון?

0
1511
קרדיט itmomz.com

לידה של תינוק או תינוקת חדשה, היא תמיד דבר משמח, מרגש, דבר מיוחד שאין דומה לו. בוודאי עבור זוג ההורים, סבים וסבתות, ושאר בני המשפחה. גם אם אנחנו לא משתייכים למשפחה הקרובה, בוודאי נשמח בשמחתם של ההורים ונרצה לפנק אותם במתנה אשר הולמת את אופי האירוע.

ניתן למצוא מגוון של מתנות ליולדת לכבוד לידה של תינוק חדש. בין אם מדובר במתנות שמיועדות לתינוקות עצמם ובין אם מדובר במתנות שמיועדות דווקא להורים. אנחנו יכולים גם לשלב באמצעות חבילות ומארזים אשר מכילים גם מתנות לתינוקות וגם להורים.

 כיצד ואילו מתנות מותאמות אנחנו יכולים לקנות לכבוד הלידה?

מתנה ליולדת, זו מתנה אשר יכולה להתאים לצרכים שלה מחד אך גם כזו שכוללת מוצרים ופריטים שונים עבור התינוק. בסופו של דבר, אימא תרצה שהמתנה תכיל מוצרים ופריטים אשר יכולים גם לעזור לה בטיפול התינוק וגם יכולים לעזור לו בדרכים שונות.

זו הסיבה בגללה נרצה לקבל עזרה מעדי רונן ויועצות התפתחותיות אישיות, אשר יש להן ניסיון וידע בתחום ויכולות לעזור לנו לבחור מתנות שכוללות פריטים שונים שיכולים להשתלב בשלבי התפתחויות שונות של התינוק.

בין היתר, אנחנו יכולים למצוא מתנה ליולדת שכוללת מארז עם צעצועים שונים, כלים ופריטים בסיסיים לטיפול בתינוק מהשלב הראשון, משחקים, פריטי אוכל ועוד. כל הדברים הנ\"ל מתאימים לתינוק על פי צרכיו באופן מדויק.

 כיצד עדי רונן ויועצות התפתחויות יכולות לעזור?

לפני שנסביר מעט על העזרה שנוכל לקבל בעת תהליך הרכישה, נסביר מעט על מיזם הקופסאות שעומד בבסיס הרעיון של מתנות מותאמות ליולדת. מיזם זה הוקם על ידי עדי רונן, מתוך כוונה לשלב מוצרים ופריטים אשר כוללים אמצעים שונים שעוזרים להתפתחות התינוק בשלבים שונים, כאשר כל פריט מותאם עבורו ספציפי, מעוצב בצורה יפה ומרשימה, עשוי מחומרים איכותיים. כך כל קופסא עם פריטים שונים, יכולה לשרת את האם בשלב הנכון.

כאשר אנחנו ניגשים לקנות מתנה ליולדת, נוכל לקבל עזרה מיועצות התפתחותיות מקצועיות, אשר יסבירו לנו על הקופסאות ועל הפריטים שבתוכן, וכן כיצד כל פריט וכל מוצר, יכול לעזור בתהליך ההתפתחות באופן מעשי, איך האם יכולה להשתמש בהם, ולהפיק תועלת לגידול נכון ובריא של הילד.

צריך לציין, בכל קופסא כזו יש לא רק פריטים שמותאמים לתינוק, אלא גם מתנה מסוימת לאימא. בין אם זה מוצר טקסטיל ובין אם זה קרם או משחה, וכן פריטים אחרים. כל דבר אחר יכול לעזור ולהקל עליה, בימים שאחרי הלידה.

איפה ניתן לקנות מתנות מותאמות ללידה?

ניתן ליהנות ממיזם הקופסאות ומעזרה של יועצות התפתחותיות דרך אתר איטמאמז, ששם לו למטרה לשווק מתנות ומארזים איכותיים לאימהות, הן מבחינת תוכן, חומר ועיצוב. על מנת שיוכלו ליהנות מהמוצרים הטובים ביותר שקיימים בשוק.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here