מותג מוצרי התינוקות המוביל, Philips Avent, חוגג 40 שנות חדשנות

מותג מוצרי התינוקות המוביל, Philips Avent, חוגג 40 שנות חדשנות
קרדיט: Philips Avent

ארבעה עשורים של תמיכה בהורים ובילדיהם בכל העולם ומלווה אותם לחיים בריאים יותר דרך הכנסת חדשנות לחייהם

המותג המוביל Philips Avent מציין 40 שנה של חדשנות בתחום המוצרים לתינוקות תוך שאיפה להמשיך לצמוח ולהגיע ל-2.5 מיליארד משתמשים ברחבי העולם. המוצרים של Philips Avent היוו מרכיב משמעותי ומעצים להורים ושיפרו את בריאותם ורווחתם של ילדיהם.
Philips Avent נחשב למותג פרימיום בקטגוריית המוצרים לאם ולילד ויצרו לאורך השנים מוצרים רבים שנועדו להקל על חיי היום-יום של המשתמשים למען נוחיותם וקלות השימוש, התאמה לצרכי התינוק וההורה, תוך שמירה על הסביבה על ידי מחקרים ופיתוח כדי להביא את הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר.
המותג Avent נולד בשנות ה-80, על ידי Edward Atkin, יצרן שטיחי גומי בריטי, מתוך הצורך האישי שלו להקל על בנו התינוק, רוס, ועל עצמו כהורה מהדור החדש. כשניסה להאכיל את בנו בבקבוק, הבין כי משהו בבקבוק הקיים אינו מותאם לצרכיו של בנו. תובנה זו, וכמובן הלילות ללא שינה, נתנו לאטקין את ההשראה להמציא את בקבוק האנטי-קוליק הראשון מסוגו בעולם בשנת 1984 – בקבוק שהיה בעל פיה רחבה יותר. עם השנים, עיצב וייצר אטקין מוצרים שונים והביא פתרונות ייחודיים שהשפיעו לא רק על תינוקו אלא גם עליו עצמו כהורה.
מתוך המהות של המותג להביא נוחיות מרבית להורה ולתינוק, קלות ויעילות בשימוש, לשיפור אורח חייהם של ההורים וכן של התינוק בשנותיו הראשונות, גם הבקבוק הראשון עבר אבולוציות שונות. פותחו טכנולוגיות חדשניות לאורך השנים, כמו למשל שסתום האנטי קוליק המונע כניסת אוויר לחלל הפטמה או הטכנולוגיה החדישה ביותר, בקבוק Natural Response החדשני שהושק בשנה שעברה. בקבוק התינוקות החדש תומך בהנקה ופועל רק כשהתינוק שותה באופן פעיל כשם שקורה בהנקה משד האם. ב- Philips Aventעושים הכל בכדי להקל על חייהם של המשתמשים ועוסקים במציאת פתרונות החדשניים ביותר לשם כך.
למותג Philips Avent יש מגוון מוצרים חדשניים וייחודיים. בין המוצרים האהובים ביותר על ההורים ניתן למצוא בקבוק תינוקות המדמה הנקה ופועל באותו האופן, מוצצים אורטודונטיים גמישים במיוחד, חלקם זוהרים בחושך, כוסות שתיה עם פיות מותאמות לגילים שונים, מאדה מזון 4 ב-1 לטעימות הראשונות, משאבות הנקה מתקדמות וייחודיות, וכמובן מחמם בקבוקים וסטריליזטור שהוא גם מייבש.
מאז ועד היום, במשך 4 עשורים, המותג Avent עבר כברת דרך משמעותית. הוא הגיע לישראל בשנות ה-90, כ-10 שנים לאחר היווסדותו, ובמהרה הפך למותג מוביל בקטגוריה. בנוסף, בשנת 2006 חברת Philips רכשה את המותג Avent.
Simone Marcucci, מנהל שיווק מדיה, יחסי ציבור ומשפיענים – Philips Personal Health איטליה, ישראל ויוון: "אנו שמחים לציין 40 שנה למותג המוביל Philips Avent אשר מלווה דורות שלמים של הורים וילדים ברחבי העולם עם מוצרים חדשניים וייחודיים ולחגוג 30 שנות פעילות בשוק הישראלי. המטרה של Philips Avent לאורך השנים היא להנגיש להורים מוצרים שפותחו על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום הבריאות, אשר נועדו להקל על חיי היום-יום שלהם ולשפר את איכות חייהם. מוצרי Philips Avent אהובים ופופולריים במיוחד בישראל בקרב הורים לתינוקות ואנו נמשיך לפעול בשוק המקומי תוך התאמת המוצרים והחדשנויות לצרכי התינוקות והוריהם".

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כן משחקים בזמן האוכל!
מותג מוצרי התינוקות האמריקאי Nuby מציג את הדבורה המעופפת, צעצוע...
מותג מוצרי התינוקות המוביל, Philips Avent, חוגג 40 שנות חדשנות
ארבעה עשורים של תמיכה בהורים ובילדיהם בכל העולם ומלווה אותם...
לתינוק: סט נשכנים לכל שלבי בקיעת השיניים
מותג התינוקות האמריקאי המוביל NUBY, המשווק במעל ל-150 מדינות בעולם,...
צעצועי התפתחות מומלצים לתינוקות
צעצועי התפתחות מומלצים לתינוקות צעצועי התפתחות מומלצים לתינוקות, אז מאיפה מתחילים...
הצעצוע החדש שנדבק לכל משטח
מותג התינוקות האמריקאי NUBY המשווק במעל ל-150 מדינות בעולם ומתמחה...
סדרת משחות ההחתלה של ד"ר פישר למענה מותאם בכל מצב
סדרת 'קמיל בלו' של ד"ר פישר מציעה מגוון משחות החתלה...
מותג התינוקות האמריקאי המוביל NUBY מציע 25% הנחה גורפת על כל פריטי המותג
מותג התינוקות האמריקאי המוביל NUBY, המשווק במעל ל-150 מדינות בעולם...
מותג התינוקות והילדים קרטרס משיק: קולקציית סתיו חורף 2023-24
מותג התינוקות והילדים קרטרס משיק את קולקציית סתיו חורף 2023-24...
לקראת חודשי הקיץ, זינוק של 41% בהיקפי ההזמנות של בדיקות בטיחות להכשרת הבית עבור תינוקות ופעוטות- Child Proofing
"SafeChild- המומחים לבטיחות ילדים", הראשונים להביא את הבשורה לארץ מארצות...
טרמפולינה לתינוק
טרמפולינה לתינוק – במה באמת כדאי להשקיע?
יש כמה מוצרים שהם בגדר חובה לכל תינוק. מעבר למוצרים...
דילוג לתוכן