מוצרי תינוקות איכותיים

0
1629
מוצרי תינוקות איכותיים

תינוק או תינוקת חדשים מגיעים הביתה ומיד הם מקבלים את מקומם הראוי במוקד תשומת הלב שלנו. הורים טריים רבים בוחרים לבצע את רכישת מוצרי תינוקות הגדולה שלהם כחודש-חודשיים לפני הלידה, מתוך ידיעה שזו העת שלוקח לפריטים להגיע ולהיות מורכבים. כאשר רוכשים בפעם הראשונה ובעיקר להורים טריים שזו להם הלידה הראשונה ישנה העדפה ברורה לרכישת מוצרים לתינוקות מאיכות גבוהה וממיטב המותגים בארץ ובעולם.

תינוק הוא אחריות גדולה ואין ספק כי לצד ההנאה הגדולה מגידולו חשוב גם לספק לו את הצרכים הבסיסיים בצורה הטובה ביותר. מתוך הבנה למצב זה, מציעות חברות רבות מוצרי תינוקות איכותיים ואופנתיים המתבססים על ידע ומקצועיות רבה. ריהוט לתינוק הוא פרי תכנונים הנדסיים מורכבים, שנועדו לענות על הצורך לספק לתינוק ריהוט נוח ובטיחותי שיעניק לו את הפינה החמה המגיעה לו. גם שידת ההחתלה מתוכננת לפרטי פרטים ונועדה גם להיות פרקטית עבור ההורים ולספק לא רק משטח החתלה אלא גם מקום איחסון נוח למוצרי ההיגיינה הנדרשים וגם מיקום זמין לפריטים החשובים שצריך להגיע אליהם תוך כדי החתלת התינוק.

באופן דומה, גם במוצרי תינוקות אחרים הושקעה חשיבה ותכנון מעמיקים. אם מבצעים השוואה בין היצע צעצועי ההתפתחות לתינוקות הקיימים כיום לאלו שהיו בעבר ניתן להבחין כי ישנו הבדל של שמיים וארץ בין התקופות. כיום הצעצועים מותאמים בצורה מושלמת לצרכי הגירוי של התינוק והם מספקים לו גירוי חזותי, קוגניטיבי ומוטורי וכמובן מתוכננים בצורה שלא מסכנת אותו. היצע הצעצועים האיכותיים עצום משהיה אי פעם, וניתן כיום למצוא הכל – החל מצעצועים לגיל שלושה חודשים, צעצועים המיועדים לסייע לילד לפתח מיומנויות מוטוריות וקוגניטביות ואף מעודדות אותו לעמוד, לזחול וללכת ועד צעצוע המלמד את הילד להבין כיצד עובד השעון. איכות ובטיחות הם שם המשחק האמיתי – תו תקן מטעם משרד התקנים הישראלי מבטיח כי הצעצועים לא עשויים מחומרים מסוכנים, צבעים רעילים או שאינם מתאימים לקבוצת הגיל לה יועד הצעצוע.

לסיכום, מוצרי תינוקות איכותיים חשובים לבריאותו ובטיחותו של תינוקכם ועל כן מומלץ שלא לרכוש מוצרים מחברות לא ידועות או שלא קיבלו את אישור מכון התקנים הישראלי כנדרש. התייעצו עם בני משפחה ומכרים לגבי ניסיונם ובעיקר – תיהנו מהתהליך ומזמן האיכות עם התינוק או התינוקת החדשים. מזל טוב ובהצלחה!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here