העגלות הלוהטות של קיץ 2019

0
3803
העגלות הלוהטות של קיץ 2019

רכישת עגלת תינוק לקראת הולדת ילדכם הינה אחת הרכישות המשמעותיות ביותר. חשיבותה של עגלה איכותית תתבטא באלמנטים רבים, ובראשם – נוחות הטיול, גם עבורכם וגם עבור ילדכם. אז אילו עגלות נחשבות לטובות ולאהובות מכולן? ומהם הקריטריונים שהן חייבות לעמוד בהן? להלן כל המידע.

למה חשוב לשים בקניית עגלת תינוקות?

מספר פרמטרים מרכזיים מבחינים בין העגלות השונות, והופכות חלק מהן למבוקשות במיוחד, ואחרות – להרבה פחות. הנה-הם לפניכם:

  • גודל העגלה – עגלות גדולות נחשבות לנוחות ויציבות יותר, אם כי לרוב מחירן גבוה יותר, מה גם שבתאי מטען של רכבים שאינם גדולים, הן לא תמיד נכנסות בקלות.
  • משקל העגלה – לא תמיד העגלות הגדולות הן גם הכבדות. כמובן שההעדפה היא לעגלה קלת-משקל.
  • רמת קושי הקיפול – בימינו, רוב העגלות נוחות לקיפול, אם כי מספר דגמים ישנים יותר מעט מאתגרים בנושא.
  • גובה ידית אחיזה – ההעדפה, בעיקר עבור זוגות בעלי הבדלי גובה משמעותיים, הינה לידית טלסקופית (כמו בעגלת בוגבו בי 5, עליה נרחיב בהמשך), כלומר כזו אשר ניתנת לשינוי הגובה שלה.
  • בולמי זעזועים, בלם נעילה וגלגלים – שלושתם חשובים הן בפן הבטיחותי והן מבחינת נוחות הנסיעה.
  • רמת הצללה – בארצנו שטופת השמש, חשובה מאוד הצללה איכותית ומירבית.
  • מעבר בין אמבטיה לטיולון – מרבית העגלות מגיעות גם עם אפשרות להרכבת טיולון (כאשר הילד כבר יכול לשבת בכוחות עצמו), אלא שלעיתים המעבר מסורבל במיוחד.

פרמטרים נוספים שחשוב להתייחס אליהם ברכישת העגלה:

איכות הבד, גובה המושב, גודל סל האחסון התחתון, איכות וחוזק השלדה, אחריות, מחיר.

אילו עגלות עומדות בגאון בכל הקריטריונים החשובים הללו?

את רשימת העגלות הלוהטות ל-2019 נפתח עם חברת בוגבו (BUGABOO) הוותיקה, שכמדי שנה מייצרת עגלות איכותיות, בטוחות ונוחות במיוחד. לדוגמה – בוגבו בי 5, הנחשבת, בעיניי רבים, לעגלה הטובה ביותר של החברה, ואולי בכלל. זוהי העגלה החמישית בסדרה שנולדה לפני כ-12 שנים, והיא נחשבת לעגלה פופולארית עם נוכחות בולטת במיוחד.

העגלה עצמה יפהפייה וקלה מאוד לקיפול. היא מתאימה להורים גבוהים ונמוכים גם יחד בזכות הידית הטלסקופית שלה, ומציעה הצללה ענקית ובולמי זעזועים ברמה גבוהה, לנסיעה נוחה וחלקה.

כמו כן מדובר בעגלה קלת משקל (פחות מ-9 קילו) אשר מתאימה לילדים עד 15 קילו.

גם דגם "פוקס" של החברה הנפלאה, נחשב למצוין. האמבטיה והסל התחתון ענקיים, הגלגלים איכותיים, והעגלה אידיאלית עד למשקל תינוק/ילד של 22 קילו!

נעבור לאימפריה האיטלקית פג פרגו, אשר מייצרת עגלות נהדרות כבר 70 שנה, ומציעה השנה את YPSI – דגם ברמה גבוהה במיוחד, עם עיצוב יפהפה, בד איכותי וסל תחתון גדול במיוחד. ההצללה איכותית במיוחד ומגיעה עם מסנן קרינה 50UV.

גם סילבר קרוס הבריטית הוותיקה לא נשארת מאחור בשנת 2019, עם דגמים איכותיים כמו "פיוניר" ו"סרף" המציגים שלדת אלומיניום חזקה במיוחד, קיפול נוח, ריפוד איכותי וגלגלים גדולים לנסיעה נוחה ובטוחה.

עגלות מומלצות נוספות הן "מיוס" של חברת סייבקס הגרמנית, "פאקט ו"כרום" של חברת "ג'ואי" האהובה מאוד בישראל, "זיגי" של חברת "מימה" ועוד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here