אבוט משיקה את הדור הבא של תרכובות מזון לתינוקות בישראל עם הרכב בלעדי של 5 סוגי HMO, סיבים פרהביוטיים, שפותחו מדעית לתמיכה בהגנה חיסונית, עיכול קל והתפתחות קוגניטיבית של תינוקות

אבוט משיקה את הדור הבא של תרכובות מזון לתינוקות בישראל עם הרכב בלעדי של 5 סוגי HMO, סיבים פרהביוטיים, שפותחו מדעית לתמיכה בהגנה חיסונית, עיכול קל והתפתחות קוגניטיבית של תינוקות
קרדיט: יחצ

תל אביב, ישראל, 23 ביוני 2024 – אבוט, חברת מוצרי בריאות גלובלית, מודיעה היום על השקת סימילאק גולד פלוס בישראל, הדור הבא של פורמולות לתינוקות מחברת אבוט עם Human Milk Oligosaccharides (HMOs) הקיימים בחלב אם ואינם מופקים ממנו1. סימילאק גולד פלוס הינה פורמולת התינוקות הראשונה בישראל עם הרכב של 5 סוגי HMOs שונים – סיבים פרהביוטיים הנפוצים ביותר בחלב אם- על מנת לספק לתינוקות אבני בניין תזונתיים לגדילה ושגשוג. הפורמולה פותחה במיוחד לתמיכה בהתפתחות ההגנה החיסונית, עיכול קל והתפתחות קוגניטיבית.
בעוד שחלב אם הוא סטנדרט הזהב בתזונת תינוקות ושום דבר לא יכול להחליף את יתרונותיו, תרכובות מזון לתינוקות הן החלופה השלמה והמתאימה מבחינה תזונתית לתינוקות. לאחר שהשיקה לראשונה בישראל פורמולות לתינוקות עם HMO בשנת 2018, משיקה אבוט את סימילאק גולד פלוס, סדרה הכוללת שלושה שלבים של פורמולות לתינוקות, עם חמישה סוגי HMOs, זאת לאחר השקתם המוצלחת בארצות הברית ובעולם.
מהם Human Milk Oligosaccharides (HMOs) ?
HMOs הנם סיבים פרהביוטיים מיוחדים הקיימים באופן טבעי בחלב אם. הם הרכיב התזונתי השלישי הנפוץ בחלב אם אחרי לקטוז ושומן. HMOs הוכחו מדעית בקרב תינוקות יונקים כמשפיעים באופן חיובי על שיגשוג החיידקים הידידותיים. HMOs תומכים בהגנה החיסונית מכיוון שהם מהוים מזון לחיידקים הידידותיים במעיים של תינוקות, שם גם נמצאת 70% ממערכת החיסון.

מדעני אבוט חוקרים את רכיבי ה- HMOs בחלב אם מזה למעלה משני עשורים. חלב אם מכיל יותר מ-150 סוגי HMOs שונים. שילוב HMOs בפורמולות לתינוקות היה צעד פורץ דרך בתמיכה בהתפתחות התינוקות.
בנוסף לתערובת של חמישה סוגי HMOs שונים, סימילאק גולד פלוס החדש מכיל גם אומגה 3 ו-6, התומכים בהתפתחות קוגניטיבית, ונוקלאוטידים, החיוניים לפעילות הפיזיולוגית וממלאים תפקיד חשוב בהגנה החיסונית של תינוקות.

הפורמולה החדשה זמינה בחנויות סופר-פארם בשלושה שלבים, בפחיות של 700 גרם.
מחיר: מחיר מומלץ 79.90 ₪

סימילאק גולד פלוס של אבוט עם 5 סוגי HMOs :
אבוט משיקה את הדור הבא של פורמולות לתינוקות בישראל עם הרכב בלעדי של חמישה סוגי HMO, סיבים פרהביוטיים שפותחו לתמוך בהגנה חיסונית, עיכול קל והתפתחות קוגניטיבית.

מידע על אבוט:
אבוט, חברת מוצרי בריאות גלובלית, מסייעת לאנשים לחיות חיים במלואם, בכל שלבי החיים.
מגוון מוצרינו מבוססי טכנולוגיות משנות חיים, משתרע על ספקטרום רחב של אספקטים בריאותיים, הכולל מוצרים מובילים באבחון רפואי, מכשור רפואי, מוצרים תזונתיים ותרופות גנריות. 114,000 עובדי אבוט מספקים שירות בלמעלה מ-160 מדינות בעולם.

קרדיט: יחצ
כתבות נוספות שיעניינו אתכם
אבוט משיקה את הדור הבא של תרכובות מזון לתינוקות בישראל עם הרכב בלעדי של 5 סוגי HMO, סיבים פרהביוטיים, שפותחו מדעית לתמיכה בהגנה חיסונית, עיכול קל והתפתחות קוגניטיבית של תינוקות
תל אביב, ישראל, 23 ביוני 2024 – אבוט, חברת מוצרי...
לה רוש-פוזה, מותג הדרמו-קוסמטיקה משיק לקיץ 2024: תחליב להגנה מקסימלית מקרינת השמש לתינוקות מגיל 6 חודשים
Anthelios Dermo-Pediatrics Baby Lotion SPF +50 התחליב בעל הגנה הגבוהה ביותר...
כן משחקים בזמן האוכל!
מותג מוצרי התינוקות האמריקאי Nuby מציג את הדבורה המעופפת, צעצוע...
מותג מוצרי התינוקות המוביל, Philips Avent, חוגג 40 שנות חדשנות
ארבעה עשורים של תמיכה בהורים ובילדיהם בכל העולם ומלווה אותם...
לתינוק: סט נשכנים לכל שלבי בקיעת השיניים
מותג התינוקות האמריקאי המוביל NUBY, המשווק במעל ל-150 מדינות בעולם,...
צעצועי התפתחות מומלצים לתינוקות
צעצועי התפתחות מומלצים לתינוקות צעצועי התפתחות מומלצים לתינוקות, אז מאיפה מתחילים...
הצעצוע החדש שנדבק לכל משטח
מותג התינוקות האמריקאי NUBY המשווק במעל ל-150 מדינות בעולם ומתמחה...
סדרת משחות ההחתלה של ד"ר פישר למענה מותאם בכל מצב
סדרת 'קמיל בלו' של ד"ר פישר מציעה מגוון משחות החתלה...
מותג התינוקות האמריקאי המוביל NUBY מציע 25% הנחה גורפת על כל פריטי המותג
מותג התינוקות האמריקאי המוביל NUBY, המשווק במעל ל-150 מדינות בעולם...
מותג התינוקות והילדים קרטרס משיק: קולקציית סתיו חורף 2023-24
מותג התינוקות והילדים קרטרס משיק את קולקציית סתיו חורף 2023-24...
דילוג לתוכן